Швидкий кредит для всіх

Відгуки про кредити

[:ru]После более чем 4 дней просрочки и угро со стороны их работников сливают данные в общий доступ, а это нарушение закона Украины о защите персональных данных. Слили номер паспорта, в том числе стационарный телефон, ИНН и ФИО, ужасно грубые и неприветливые работники, даже не здороваются и не представляются когда звонят.[:]

[:ru]Общалась с оператором Динеро — когда мошенники хотели оформить кредит на моего отца, представившись Динеро. Я перезвонила, чтобы уточнить — звонил ли мне действительно от Динеро — на что операторша принебрежительным тоном, не дослушав меня до конца, начала тулить рекламу акций, которые проходят в Динеро. Ничего святого, кроме денег.[:]

Де шукати гроші, якщо вони потрібні терміново? Отримати швидкий кредит в банку не вийде, так як тільки на збір документів, відвідування відділення, спілкування з менеджером, оформлення позики піде половина дня. Альтернатива є. Завдяки активному розвитку інтернету істотно виріс попит на позики, що надаються онлайн на карту. Клієнти фінансових установ не хочуть витрачати час на тривалі процедури банківського кредитування, вважаючи за краще миттєві позики в невеликих розмірах з виконанням всіх операцій онлайн без виходу з офісу або будинку. Мікрофінансові організації (МФО), що з’явилися на українському фінансовому ринку не так давно, наростили величезну клієнтську базу, так як цей вид надання грошей в борг став одним з найбільш затребуваних.

Максимальна сума швидкого кредиту

Отримати гроші в кредит можна на карту будь-якого українського банку, на відкритий в банку рахунок або готівкою. Максимально можлива сума в більшості мікрофінансових компаній становить до 10 000 грн. Деякі МФО збільшують розмір позики до 15000-20 000, якщо до них звертаються постійні клієнти. На максимальну суму можна розраховувати при повторному зверненні. Нові клієнти не можуть взяти більше 5 000 грн. Є і більш жорсткі обмеження по сумі, наприклад, якщо у одержувача позики погана кредитна історія.

Але щоб взяти кредит готівкою 300 000 грн. або більше на 1-3 роки, потрібно звертатися в банк. МФО не пропонують позики на такі великі суми.

Термін дії кредитного договору

Швидкі кредити видаються на термін до 30 днів. Гроші в борг з моментальним перерахуванням на картку — це короткострокова фінансова допомога, що надається клієнтам на вирішення побутових потреб. У деяких випадках можна пролонгувати дію договору при виконанні певних умов ще на строк до 30 днів, в індивідуальних випадках — до 2 місяців.

Клієнтам з поганою кредитною історією, які мають незакриті позики в інших фінансових організаціях можуть схвалити позику, швидше за все, на недовгий термін.

Швидкий кредит на карту без відмови — переваги

Аналіз діючих пропозицій мікрофінансових організацій, що функціонують в Україні, показує, що ці небанківські установи надають послуги, мають багато переваг.

Серед основних переваг мікропозик варто виділити основні:

 • Зручність для клієнтів — отримати необхідну суму можна без відвідування офісу кредитора. Навіть якщо людина знаходиться в подорож, на відпочинок, на роботі, він може отримати гроші в борг без будь-яких перешкод при наявності інтернету.
 • Висока швидкість надання послуг. Оформлення та відправка заявки за часом займає всього близько 15 хвилин. Зазначена з нею сума перераховується після схвалення на онлайн на карту за лічені секунди.
 • Мінімум бюрократизму. Не потрібно надавати довідку про доходи, документи на заставне майно або приносити цінні речі в якості застави. Чи не передбачаються також поручителі.
 • Мінімальні відсотки. Нові клієнти мають шанс отримати швидкий кредит онлайн під 0,01%. Деякі організації готові видати гроші під 0%. При цьому не нараховуються додаткові комісії, немає прихованих платежів.
 • Погана кредитна історія не є причиною для відмови у видачі позики. Чи не кожен банк погодиться надати гроші в борг клієнтам, які мають прострочення. Мікрофінансові сервіси таких заемщков кредитують. Але з огляду на те, що такі позики відрізняються високим ризиком неповернення, процентна ставка по ним буде вище. Також не варто розраховувати на мінімальну суму онлайн кредиту.
 • Цілодобова доступність небанківських фінансових сервісів. Велика частина МФО має комфортний для клієнтів графік роботи — 24/7. Це дозволяє всім, хто потребує грошей терміново, скористатися їх послугами в будь-який день тижня.
 • Низький відсоток відмов. Статистика показує, що мікрофінансові компанії видають гроші на споживчі потреби в 85-90% випадків звернень.
 • Мінімальні вимоги до клієнтів. Швидкий кредит на карту в Україні може отримати будь-який повнолітній громадянин, навіть якщо він не може підтвердити свою платоспроможність і є офіційно безробітним.

Процедура оформлення

Ніяких складнощів при оформленні швидкого кредиту на карту немає, з цим завданням впорається навіть людина, яка не є впевненим користувачем інтернету. Для цього потрібно виконати кілька простих кроків:

 • Вибір суми і терміну кредитування. Щоб правильно розрахувати ці параметри, потрібно використовувати бігунок кредитного калькулятора, за допомогою якого можна задавати термін і розмір позики. В результаті прораховується сума до повернення разом з відсотками.
 • Реєстрація особистого кабінету (ЛК) шляхом заповнення обов’язкових полів, ввести номер телефону або email, пароля.
 • Контакти та особисті дані. Для ідентифікації клієнта необхідно заповнити всі обов’язкові поля анкети, ввести дані паспорта, ІПН. Іноді потрібно прикріплювати до анкети фото одержувача з паспортом в руках. Також може знадобитися вказати джерело доходу. У деяких онлайн сервісах вимагають також надавати інформацію про місце роботи. Вказівка ​​цієї інформації в анкеті підвищує шанси на отримання кредиту.
 • Номер телефону необхідний для верифікації клієнта, уточнення менеджером будь-яких питань. Хоча багато МФО перераховують гроші на карту без дзвінків співробітників сервісу.
 • Дані банківської карти. Ця інформація потрібна для переказу грошей. Карта повинна бути діючою, оформленої на позичальника, і належати будь-якому банку, що працює в Україні. Для верифікації карти необхідно, щоб на її рахунку була хоча б 1 гривня.
 • Заповнення заявки. У заявці потрібно вказувати правдиві дані, не допускати помилок і неточностей. Після її заповнення потрібно натиснути кнопку «Відправити», щоб система провела перевірку і винесла свій вердикт.
 • Переказ грошей. Про прийняте рішення щодо можливості видачі коштів позичальнику, сервіс повідомляє по СМС або листом, висланому на електронну адресу, вказану при реєстрації на сайті. У разі схвалення заявки клієнт повинен ознайомитися з умовами надання послуг, викладеними в онлайн договорі. Після цього потрібно підтвердити свою згоду відправкою спеціального коду за допомогою СМС або через особистий кабінет. Після виконання цих дій швидкий кредит на карту буде надано практично миттєво.

Чи можна взяти швидкий кредит на карту без вказівки електронної пошти

У більшості випадків клієнти МФО повинні вводити дані електронної пошти, щоб отримати доступ до сервісу і його послуг.

Email використовується для:

 • відправки заявок в онлайн режимі;
 • реєстрації особистого кабінету;
 • надання клієнту договору для ознайомлення і підпису;
 • спілкування адміністрації фінансового сервісу з позичальником.

У зв’язку з цим практично всі мікрокредітной організації вимагають вказувати адресу електронної пошти на стадії реєстрації на сайті.

Як погасити швидкий кредит онлайн

Істотним плюсом МФО є можливість погашення онлайн позик будь-яким зручним способом. Для цих цілей найбільш зручно використовувати сайт мікрофінансового сервісу і особистий кабінет позичальника. В цьому випадку не нараховується комісія за переказ. Також можна відправити гроші через:

 • термінал самообслуговування;
 • електронні платіжні сервіси EasyPay, Portmone.com та ін);
 • касу будь-якого банківського відділення;
 • інтернет-банкінг (Приватбанк, ПУМБ і ін.).

Швидкий кредит на карту — це можливість вирішити свої фінансові проблеми онлайн оперативно без залучення родичів, друзів і знайомих, без відвідування банку, ломбарду або кредитної спілки.