Позика безробітним

Відгуки про кредити

[:ru]После более чем 4 дней просрочки и угро со стороны их работников сливают данные в общий доступ, а это нарушение закона Украины о защите персональных данных. Слили номер паспорта, в том числе стационарный телефон, ИНН и ФИО, ужасно грубые и неприветливые работники, даже не здороваются и не представляются когда звонят.[:]

[:ru]Общалась с оператором Динеро — когда мошенники хотели оформить кредит на моего отца, представившись Динеро. Я перезвонила, чтобы уточнить — звонил ли мне действительно от Динеро — на что операторша принебрежительным тоном, не дослушав меня до конца, начала тулить рекламу акций, которые проходят в Динеро. Ничего святого, кроме денег.[:]

В період економічної кризи, спаду виробництва, зниження купівельної спроможності багато підприємств закриваються, звільняють своїх співробітників. Несподівана втрата роботи стає величезним шоком для будь-якої людини, валить його в стрес, може спровокувати депресію. Головна причина — відсутність заощаджень, які могли б стати фінансовою подушкою, що дозволяє спокійно почати пошук нової роботи для отримання стабільного заробітку. Обов’язкові платежі (комунальні, за кредитами, за навчання дітей та ін.) Безробітному ніхто не скасує, купувати продукти харчування потрібно, тому доводиться швидко шукати гроші на вирішення цих проблем.

Де видадуть кредит безробітному

Тим, хто втратив роботу, родичі, знайомі, друзі навряд чи ризикнуть дати грошей в борг на невизначений період часу. У банку також відмовлять, так як при оформленні позики тут зажадають підтвердити наявність постійного заробітку, що дозволяє повернути борг вчасно. Тому залишається ломбард або мікрофінансових компанія.

Ломбард

При зверненні в ломбард його співробітник не питатиме про наявність постійного доходу. У цій організації кредит безробітному видадуть, лише якщо він принесе заставу — ліквідне цінне майно, яке ломбард зможе продати в разі неповернення позики, щоб повернути свої кошти.

Головний недолік такого способу кредитування — оцінка майна, яке надає позичальник. Вартість цінних речей оцінювач істотно занижує. Ціна застави найчастіше не відповідає запитуваної суми, тому отримати гроші в потрібному розмірі клієнт цієї фінустанови, швидше за все, не зможе. Хіба що принесе надзвичайно дорогу річ.

Якщо безробітному гроші потрібні терміново, отримати їх в ломбарді швидко не вийде, так як доведеться відвідати цей заклад, почекати, поки зроблять оцінку майна, видадуть кошти. Найчастіше онлайн на карту кредит безробітному не схвалять.

Кредити безробітним в онлайн сервісах кредитування

Оформити позику людині, яка не має роботи, в даний час не складно. Досить зайти на сайт однієї з мікрофінансових компаній, які не будуть вимагати довідку про наявність роботи. У відповідній графі анкети потрібно буде вказати будь-яке джерело доходів без документального підтвердження — позичальнику повірять на слово. Це дозволить оцінити, чи зможе безробітний виконати свої зобов’язання вчасно.

На відміну від банків, МФО:

 • Чи не цікавляться, чи є у клієнта постійне місце роботи або офіційне працевлаштування. Позичальник може працювати без оформлення трудових відносин, що не є перешкодою для отримання грошей в борг у МФО.
 • Видають кредит для безробітних на короткий період часу — до одного місяця в невеликому розмірі.
 • Багато мікрофінансові сервіси надають послуги онлайн, що істотно прискорює процедуру отримання грошей, дозволяє звертатися за фінансовою допомогою в будь-який зручний час. Багато з таких фінустанов працюють щодня і цілодобово.

Чому в МФО займ безробітним видадуть, а в банку відмовлять

Схвалення заявки в Мікрофінансовому онлайн сервісі людині, який не може підтвердити наявність офіційного працевлаштування можливо, на відміну від банку, з кількох причин:

 • Мікрофінансовий організації мають витрати, в десятки разів менше, ніж банки. Їм не потрібно утримувати величезний штат співробітників, велика кількість відділень, платити за оренду приміщень, оплачувати створення і підтримку спеціалізованих складних програм, додатків, онлайн банкінгу, купувати, обслуговувати банкомати. Тому піддавати ризикам свої фінанси банки не можуть через високу відповідальності.
 • Банки надають громадянам кредити на великі суми на тривалий час. Це зобов’язує кредитора вимагати максимальні гарантії повернення грошей після закінчення терміну дії договору.

Мікрофінансові компанії можуть надати кредит безробітним в Україні на термін до 30 днів і в невеликому розмірі, так як ризиків у МФО значно менше. Це дозволяє не висувати до позичальників нездійсненних вимог. Крім того, перевірка клієнта виконується оперативно протягом 15-30 хвилин. Ця функція покладена на роботизовану систему, що функціонує в онлайн режимі.

Оформлення мікропозик безробітним на карту в Україні

Щоб підучити кредит, необхідно вибрати мікрофінансовий сервіс, який підходить клієнту за основними параметрами — доступну суму, процентній ставці, терміну кредитування. Далі потрібно виконати онлайн наступні дії:

 1. Зареєструвати особистий кабінет на сайті МФО із зазначенням номера мобільного телефону, адреси електронної пошти.
 2. Зайти в кабінет, внести особисту інформацію в невелику анкету. На виконання цієї дії йде близько 3-5 хвилин.
 3. Ввести дані банківської картки, прив’язавши її таким способом до особистого кабінету. Власником карти повинен бути позичальник. Баланс на її рахунку повинен дозволяти провести її верифікацію — досить усього 1 гривні. Також повинні бути дозволені вхідні та вихідні перекази. Провести перевірку цієї функції можна за допомогою онлайн-банкінгу або при відвідуванні одного з відділень банку, який видав карту.
 4. Оформити заявку із зазначенням суми кредиту, терміну, протягом якого безробітний буде користуватися позиченими грошима. Після внесення всіх даних сервіс автоматично прорахує і покаже суму, яку потрібно повернути після закінчення строку дії кредитного договору з урахуванням нарахованих відсотків.
 5. Надіслати заявку на розгляд.
 6. На перевірку заявки і клієнта сервіси онлайн кредитування витрачають в середньому близько 15-30 хвилин. Після закінчення цього часу буде висланий відповідь в СМС або по електронній пошті.

МФО рідко відмовляють своїм клієнтам, включаючи громадян без офіційного працевлаштування. Але є випадки, коли приходить негативна відповідь. Це можливо, якщо безробітний вказав в своїй анкеті суму позики, яка не сходиться з розмірами доходів, зазначених клієнтом при заповненні заявки. Наприклад, клієнт без офіційної роботи просить надати кредит в розмірі 1 500 грн., А в анкеті вказав свій заробіток в 10 разів більше — 15 тис. Грн. Те саме може зробити відмову, якщо будь-які дані в анкеті викликали у автоматичної системи підозри в недостовірності.

Відмова — рідкісне явище в МФО, ці компанії надають кредит безробітним з поганою кредитною історією без проблем, тільки в мінімальному розмірі. Якщо клієнт вчасно поверне цей борг, він може розраховувати на позику в більшому розмірі.

При отриманні позитивної відповіді на електронну пошту позичальника буде висланий кредитний договір, в якому приписуються умови надання кредиту безробітному.

Перш ніж дати свою згоду на отримання позики, потрібно уважно ознайомитися з цим документом, перевірити всі важливі моменти, і підписати його онлайн шляхом відправки СМС коду, висланого сервісом.

Як тільки безробітний відправить повідомлення, оформлення кредиту вважається таким, що відбувся, і гроші надійдуть на банківську карту без зволікання.

Щоб не забути про необхідність повернути кошти в обумовлену договором дату без затримки, бажано встановити на телефоні нагадування — за 3-4 дні до закінчення терміну дії кредитного договору.

Позика без довідок, поручителів, застави для громадян без офіційної роботи в Мікрофінансовому сервісі — це реальний шанс поліпшити свій фінансовий стан на період, поки будуть улагоджені питання з постійним працевлаштуванням