Оформлення швидкої позики в Україні

Відгуки про кредити

[:ru]После более чем 4 дней просрочки и угро со стороны их работников сливают данные в общий доступ, а это нарушение закона Украины о защите персональных данных. Слили номер паспорта, в том числе стационарный телефон, ИНН и ФИО, ужасно грубые и неприветливые работники, даже не здороваются и не представляются когда звонят.[:]

[:ru]Общалась с оператором Динеро — когда мошенники хотели оформить кредит на моего отца, представившись Динеро. Я перезвонила, чтобы уточнить — звонил ли мне действительно от Динеро — на что операторша принебрежительным тоном, не дослушав меня до конца, начала тулить рекламу акций, которые проходят в Динеро. Ничего святого, кроме денег.[:]

Громадяни України, яким терміново потрібні гроші, можуть взяти швидкий позику — єдино можливий варіант, який дозволяє вирішити свої фінансові проблеми максимально оперативно. Мікрофінансові компанії в даний час надають моментальний кредит онлайн на карту практично миттєво. Тому їхні послуги користуються великим попитом.

Швидкий займ онлайн — сильні сторони

Клієнти, які звертаються в мікрофінансові сервіси, відзначають їх множинні переваги перед банківськими установами:

 • Розгляд заявки на онлайн кредит займає близько 15-20 хвилин. Вся процедура — від подачі заявки до отримання грошей на карту може зайняти близько години для нового клієнта, і всього 5-10 хвилин для постійного.
 • Не потрібно приходити в офіс кредитора, стояти в черзі до операціоніста, в касу, щоб отримати заявлену суму. Подати запит можна з дому, з роботи, кафе або навіть в дорозі.
 • У разі погашення боргу в максимально короткий термін витрати на його обслуговування будуть мінімальними.
 • Нові клієнти можуть отримати швидкий позику готівкою або на картку з вигідною процентною ставкою — всього 0,01% в день. Багато МФО пропонують перший кредит з нульовою ставкою, що надзвичайно вигідно для тих, хто не хоче переплачувати зайвих грошей.
 • Для отримання доступу до послуги потрібен мінімальний пакет документів — український паспорт, ІПН.
 • Цілодобове обслуговування клієнтів — більшість МФО функціонує в режимі 24/7 — без вихідних, свят, перерв на обід.

Швидко займ на карту за 15 хвилин

Отримати гроші можна на карту будь-якого українського банку протягом 15 хвилин після виконання кількох простих дій.

Необхідно:

 • Вибрати для порівняння кілька МФО, які пропонують максимально швидко виконати переказ коштів від 5 до 15 хвилин. Таких фінансових організацій, що надають онлайн кредити, в інтернеті досить багато.
 • Вибрати відповідного кредитора за розміром доступного позики, термінів його погашення, процентної ставки. Всі ці дані представлені на головній сторінці сайтів сервісів кредитування.
 • Прорахувати на онлайн калькуляторі обраної фінансової компанії оптимальну суму і термін, на який буде виданий швидкий позику на карту.
 • На головній сторінці МФО натиснути кнопку «Отримати», заповнити анкету, відправити її на схвалення. Якщо всі дані були внесені в заявку правильно, без помилок, неточностей, мікрофінансових організація схвалить заявку, моментально перерахувавши мікропозик на будь-яку карту в Україні.

МФО відрізняються від банків високою лояльністю до клієнтів, яка виражається в низькому відсотку відмов.

Практично в 90% випадків заявки отримують схвалення. Але бувають відмови, пов’язані з підозрою сервісу в шахрайських діях при вказівці в анкеті неправдивої інформації, помилки, допущені при її заповненні. Також негативну відповідь буде отримано, якщо позичальник хоче взяти новий кредит при невиплаченої чинному позику.

Щоб підвищити свої шанси на швидкий позику на карту без дзвінків, необхідно одночасно розсилати заявки в кілька мікрофінансових сервісів. Але іноді менеджер МФО може дзвонити клієнтові, щоб задати уточнюючі питання, що ніяк не відбивається на термін розгляду заявки і перерахування коштів на карту.

Швидкий займ на карту — умови

Щоб оформити позику онлайн за 15 хвилин, не потрібно збирати гори документів, бігти в банк, чекати своєї черги до менеджера. Оперативність надання послуги кредитування полягає в мінімальних вимогах до клієнта, який не повинен надавати поручителів, приносити цінні речі в якості застави, довідку про доходи та про наявність постійного заробітку.

Необхідно надати паспорт, ІПН, вислати кредитору скановані копії цих документів. У деяких сервісах вимагають зробити фото з паспортом в руках. Ця умова — вимушений захід, що захищає клієнта і МФО від шахраїв, які можуть скористатися чужими документами.

Графік роботи мікрофінансових компаній дозволяє звертатися за кредитом без довідок в будь-який час.

Вимоги до одержувачів позик

Практично всі організації надають позики за схожими правилами:

 • вікові рамки одержувачів кредитів — від 18 до 65-70 років;
 • наявність українського громадянського паспорта з пропискою в будь-якому населеному пункті країни;
 • наявність індивідуального податкового номера;
 • надання номера телефону, email;
 • карта будь-якого українського банку.

Послуги МФО доступні навіть офіційно безробітним громадянам, особам з поганою кредитною історією, а також одержувачам, які не можуть довести свою платоспроможність.

Доступна сума і відсотки

Кредит онлайн на карту для нових і постійних клієнтів надається на різні суми. Нові позичальники можуть розраховувати на 300 — 5 000 грн. (Суми в різних МФО можуть відрізнятися). Для постійних клієнтів ліміт збільшується, доступні позики в більшому розмірі до 15 000-20 000 грн.

Громадяни, повторно звертаються в МФО, можуть розраховувати на зниження процентної ставки, акційні пропозиції, бонуси.

Повернення позики

Повернути Бистрий займ можна шляхом проведення оплати декількома способами — онлайн і офлайн. Клієнт самостійно вибирає, яким варіантом скористатися.

Термінали самообслуговування

Буде потрібно вибрати іконку потрібної компанії на моніторі терміналу, ввести її реквізити, номер кредитного договору, вказати суму до оплати. Після цього важливо перевірити правильність введення інформації, натиснути кнопку оплати.

Варто пам’ятати, що при переказі коштів за допомогою платіжних терміналів доведеться заплатити комісію. Це необхідно врахувати при розрахунку суми, яку потрібно повернути кредитору, щоб не стати боржником фінансового сервісу. Протягом 3 банківських днів гроші з’являться на рахунку МФО.

Особистий кабінет

Буде потрібно зайти на сайт МФО в особистий кабінет з введенням логіна і пароля. далі:

 • вибрати опцію «Погашення кредиту»;
 • виконати покроково інструкції, які передбачені сервісом.

Цей варіант погашення боргу підходить, якщо на банківській картці є достатня сума. Важливо уточнити, чи передбачається зняття відсотків за послугу погашення позики.

Банківське відділення

У будь-якому банку можна скористатися послугою переказу коштів на рахунок кредитора — мікрофінансової організації. Щоб скористатися цим варіантом, потрібно мати на руках її реквізити, які доступні на офіційній сторінці МФО. Також, можливо, буде потрібно паспорт і ІПН.

При використанні послуг банку буде потрібно сплатити комісію — всього кілька гривень. Гроші надійдуть на рахунок одержувача протягом 3 днів, тому потрібно заздалегідь вносити кошти, щоб уникнути прострочення по кредиту.

Пролонгація

Якщо позичальник не може своєчасно повернути гроші, у нього є можливість активувати послугу пролонгації (продовження) терміну (платно чи безкоштовно — залежить від умов конкретного сервісу). Для цього необхідно сплатити відсотки, раніше нараховані на суму позики і вибрати термін, на який продовжується дія послуги — зазвичай від 3 до 30 днів. Кількість повторних продовжень багато МФО не обмежують.

Пролонгувати договір потрібно до закінчення терміну закінчення його дії. Хоча деякі кредитори пропонують цей варіант продовження договору навіть по закінченні його дії.

У разі пролонгації позичальник:

 • отримує ще один шанс повернути гроші без прострочення;
 • Не погіршити свою кредитну історію;
 • не зіпсувати відносини з кредитодавцем;
 • уникнути судових розглядів і дзвінків колекторів.

Ухвалення рішення про подачу заявки на позику онлайн накладає на клієнта велику відповідальність — він зобов’язаний виконувати умови, передбачені договором. Тому важливо не допускати порушень, повертати взяті в борг кошти своєчасно без прострочень.