Кредит онлайн без фото

Відгуки про кредити

[:ru]После более чем 4 дней просрочки и угро со стороны их работников сливают данные в общий доступ, а это нарушение закона Украины о защите персональных данных. Слили номер паспорта, в том числе стационарный телефон, ИНН и ФИО, ужасно грубые и неприветливые работники, даже не здороваются и не представляются когда звонят.[:]

[:ru]Общалась с оператором Динеро — когда мошенники хотели оформить кредит на моего отца, представившись Динеро. Я перезвонила, чтобы уточнить — звонил ли мне действительно от Динеро — на что операторша принебрежительным тоном, не дослушав меня до конца, начала тулить рекламу акций, которые проходят в Динеро. Ничего святого, кроме денег.[:]

При оформленні позики в будь-якому фінансовій установі може знадобитися надати фото клієнта з паспортом в руках. Обійти це обов’язкова вимога неможливо, тому зробити такий знімок і відправити його кредитору необхідно, щоб заявка була схвалена. Така умова в багатьох мікрофінансових сервісах відсутня. Так що при бажанні можна взяти кредит на карту без фото.

Навіщо потрібна фотографія при оформленні позики

Кожна фінансова компанія намагається максимально захистити свої кошти від шахрайських дій. З цією метою застосовуються певні дії, включаючи різні способи ідентифікації клієнта. Щоб переконатися, що кредит на карту без фото онлайн оформляється не шахрай, якому обманом потрапили в руки чужі документи, адміністрація сервісу вимагає надати знімок заявника зі своїм паспортом в руках у розкритому вигляді. Ця умова не є примхою, а дійсно покликане захищати клієнтів від протизаконних дій, які можливі в разі розкрадання їх документів.

Але в даний час є можливість ідентифікувати клієнта іншими способами, які дозволяють виявити зловмисників:

 • Щоб оформити онлайн кредит на карту без відмови в Україні цілодобово без фото, потрібно надати також індивідуальний податковий номер, який не всі позичальники носять із собою щодня. Тому якщо раптом шахраєві в руки попався паспорт, без оригіналу ІПН подати заявку на отримання позики вона не зможе.
 • У разі видачі позики онлайн, гроші виводяться виключно на карту, оформлену на ім’я людини, паспорт якого надається для ідентифікації. Навіть якщо зловмисник матиме чужий паспорт і податковий номер, перерахувати кошти банківську карту іншої особи він не зможе.

З огляду на ці нюанси, багато МФО не передбачають надання позичальником фото з паспортом в руках. Тому якщо ви не бажаєте виконувати цей пункт анкети, можна без проблем знайти фінансову компанію, яка видасть кредит онлайн без фото документів.

Як отримати кредит онлайн без фото

Кожна мікрофінансових компанія, що надає позики онлайн на карту, передбачає свої умови за сумою і процентній ставці. Зазвичай мінімальний розмір позики становить від 500 грн., Максимальний — 20 тис. Грн. Термін, на який видаються гроші, становить від 3 до 30 днів. Є МФО, в яких можна взяти в борг великі суми — до 50 тис. Або 100 тис. Грн. на термін від 90 до 360 днів.

Нові позичальники можуть розраховувати на невеликий онлайн кредит без фото з перерахуванням коштів на карту під 0-0,1%. Таким способом фінансові компанії намагаються залучити більше нових користувачів. При повторному зверненні можна розраховувати на більш високу суму, але в цьому випадку застосовуються стандартні ставки. Зазвичай вони складають 1-2% в день. Але для постійних клієнтів з кожним новим позикою процентна ставка може бути знижена.

Хто може претендувати на кредит онлайн на карту без фото

До позичальників мікрофінансові сервіси висувають мінімальні вимоги. Подати заявку може позичальник:

 • має українське громадянство;
 • у віці від 18 до 65 років;
 • без непогашених кредитів в обраній мікрофінансової компанії (хоча деякі банки можуть не схвалити заявку, якщо у заявника є прострочена позика в банку або в будь-якому МФО).

Більшість онлайн-сервісів не цікавляться джерелами доходів своїх клієнтів, і не вимагають підтверджувати свою платоспроможність. Але в зв’язку зі складною економічною ситуацією, як у світі, так і в країні, це вимога починає з’являтися у деяких кредиторів — потрібно надати довідку з місця роботи про розмір середньомісячного заробітку.

Тому якщо у вас немає постійного місця роботи або офіційного працевлаштування, невисока зарплата (мінімальна), потрібно підібрати сервіс, який ігнорує цю вимогу, і не запрошувати таких документів.

Зазвичай, щоб підтвердити свою платоспроможність, досить просто вказати джерело доходу, щоб організація, яка довірить вам свої гроші на певний термін, розуміла, що у вас є можливість повернути борг.

Перевага мікрофінансових компаній — це можливість взяти кредит онлайн без фото і дзвінків для незахищених верств населення. Скористатися послугами МФО може студент, пенсіонер, безробітний. У цих установах не обмежують право цих категорій населення користуватися позиками.

Що потрібно, щоб оформити кредит онлайн без фотографій

Мінімум документів — головне правило мікрофінансових установ. Одержувачу грошей потрібно надати тільки:

 • паспорт громадянина України;
 • індивідуальний податковий номер.

Ці документи потрібно відсканувати або сфотографувати, і прикріпити до заявки. Багатьом онлайн-сервісів досить вказати дані паспорта та ІПН, а також реквізити активної банківської карти, оформленої на заявника.

Картки можуть бути випущені в будь-якому українському банку. Найкраще, якщо це буде пластик, виданий Приватбанком або іншим фінансовим установою. Щоб верифікувати карту, потрібно, щоб на її рахунку були гроші — мінімум 1 гривня. Крім того, на неї повинні бути дозволені перекази грошових коштів (вхідні та вихідні).

Ніяких інших вимог при подачі заявки на кредит онлайн без дзвінків і фото в МФО не передбачено.

Процедура оформлення позики без фото на карту

Якщо людина взагалі не бажає робити будь-які знімки (не тільки себе з паспортом, а й документів), він може вибрати мікрофінансовий сервіс, який має офіс в населеному пункті, де проживає позичальник. У відділенні МФО можна також оформити кредит з оригіналами всіх необхідних паперів.

Щоб подати заявку онлайн в обраному сервісі, потрібно виконати прості дії:

 1. Пройти реєстрацію на сайті кредитора, заповнивши всі обов’язковий поля.
 2. Заповнити анкету, внести в неї всі необхідні дані.
 3. Прив’язати карту для переказу грошей в разі схвалення зявкі.
 4. Прикріпити фото особистих документів (якщо це умова передбачається).
 5. Сформувати заявку із зазначенням потрібної суми і терміну кредитування. Сервіс автоматично прорахує повний розмір позики до повернення з урахуванням нарахованих відсотків.
 6. Почекати, поки автоматична система перевірить і розгляне заявку. На цю процедуру йде близько 30 хвилин (для нового клієнта), і 10-15 хвилин для тих, хто хоча б раз звертався в цю фінустанову.
 7. Відповідь буде відправлений позичальнику на його електронну пошту або в SMS на номер, який був зазначений при реєстрації на сайті в особистому кабінеті.
 8. У разі схвалення заявки разом з відповіддю буде висланий договір на email в електронному варіанті. Його потрібно уважно прочитати. Якщо всі пункти цього документа задовольняють, потрібно його підписати, підтвердивши таким способом свою згоду на отримання грошей. Для цього одержувач повинен відправити SMS-код, який замінює собою звичайну фізичну підпис. Це є підтвердженням того, що він ознайомився з умовами співпраці і згоден отримати на карту кредит онлайн — без дзвінків і фото. Після підтвердження згоди гроші надійдуть на карту без зволікання.

Користуватися послугами МФО — значить швидко вирішувати свої фінансові проблеми. Такий спосіб оформлення позики безпечний — все фінансові операції, а також особисті дані клієнта надійно захищені. Гроші перераховуються на будь-яку гривневу банківську карту. Всі дії з оформлення послуги виконуються швидко без черг, довідок, поручителів і застави.