Кредит без застави

Відгуки про кредити

[:ru]После более чем 4 дней просрочки и угро со стороны их работников сливают данные в общий доступ, а это нарушение закона Украины о защите персональных данных. Слили номер паспорта, в том числе стационарный телефон, ИНН и ФИО, ужасно грубые и неприветливые работники, даже не здороваются и не представляются когда звонят.[:]

[:ru]Общалась с оператором Динеро — когда мошенники хотели оформить кредит на моего отца, представившись Динеро. Я перезвонила, чтобы уточнить — звонил ли мне действительно от Динеро — на что операторша принебрежительным тоном, не дослушав меня до конца, начала тулить рекламу акций, которые проходят в Динеро. Ничего святого, кроме денег.[:]

Практично всі громадяни України користуються банківськими послугами, серед яких кредитування є одним з найбільш затребуваних продуктів. Але щоб отримати гроші в борг під відсотки на певний період часу, потрібно виконати ряд умов, висунутих банком. Кредит готівкою можуть оформити клієнти, які мають хорошу репутацію позичальника, готові надати заставне майно або поручителів. Є й інші умови, які можуть виконати не всі позичальники, тому скористатися запропонованими банками програмами, не можуть. Громадянам, які бажають взяти гроші в борг без застави та поручителів, потрібно знати, в яких фінустановах не відмовлять в отриманні грошей, і на яких умовах можна скористатися позикою.

Банки і МФО — де вигідніше отримати кредит без застави

Сучасні умови розвитку української економічної системи досить складні, тому більшість громадян потребують додаткової фінансової підтримки, і змушені звертатися в МФО або банки, щоб взяти гроші в борг.

У банківських установах до позичальників відносяться не настільки лояльно, як в МФО, але при цьому можуть видавати кошти під відсотки на більш серйозні суми, ніж в мікрофінансових сервісах. У банку реально отримати готівкою кредит 350 000 грн. і більше. Але в цьому випадку необхідно надати забезпечення — гарантії дотримання клієнтом своїх зобов’язань, в якості яких може виступати три варіанти забезпечення:

 • матеріальні цінності у вигляді техніки, ювелірних виробів та ін .;
 • поручителі, які є гарантами платоспроможності позичальника;
 • цінні папери — акції, векселі, облігації, документи на нерухомість та ін.

Не всі позичальники можуть надати будь-якої з перерахованих видів забезпечення, тому вважають за краще звертатися в мікрофінансові сервіси.

На відміну від банків, МФО можуть схвалити заявку на менш велику суму. В таких організаціях можна розраховувати максимально на кредит 50000 грн. на карту або готівкою. Можна знайти мікрофінансові організації, які пропонують позики до 100 000 грн. без довідки про доходи, поручителів і забезпечення.

У МФО термін, на який клієнт може взяти гроші в борг становить до 1 місяця. У більш рідкісних випадках деякі компанії дозволяють користуватися позиками до 180-365 днів. У банках короткострокові позики зазвичай не надаються.

Часто на рішення компанії, яка видає позики, впливає стан кредитної історії (КІ) одержувача позики. Якщо клієнт фінансової організації не виконував свої фінансові зобов’язання по відношенню до позикодавців, порушував графік повернення боргу, його КІ погіршується.

Клієнти з негативною репутацією не зможуть взяти готівкою кредит на карту без застави. Крім того, буде потрібно підтверджувати свій дохід, що не завжди можливо. Багато громадян працюють неофіційно, мають невеликі заробітки, які не дозволяють отримати довгострокову позику без застави.

Кредит готівкою — переваги

Вирішувати фінансові проблеми можна різними способами — брати в борг у друзів, знайомих, родичів, просити на роботі виплатити зарплату наперед. Але більшість громадян намагаються самостійно справлятися з несподівано виниклими труднощами найчастіше шляхом звернення до мікрофінансові організації.

Популярність МФО викликана множинними перевагами таких компаній, що надають кредит в Києві і інших населених пунктах країни:

 • при оформленні позики не потрібно надавати забезпечення у вигляді цінного майна;
 • не потрібно збирати безліч документів, приносити різні довідки, залучати поручителів;
 • після подачі заявки рішення про можливість видачі коштів приймається адміністрацією фінансової організації протягом кількох годин, а в деяких випадках значно швидше;
 • можливість отримання позики навіть з поганою кредитною історією;
 • не питають про цілі, на які будуть витрачені отримані кошти;
 • під час оформлення послуги можна вибрати найбільш підходящу, максимально вигідну програму;
 • простий графік погашення позики;
 • отримати кредит можна без згоди чоловіка або дружини;
 • лояльність до клієнтів;
 • доступність послуг мікрофінансових компаній для більшості громадян, що мають невисокі доходи;
 • можливість подачі заявки в будь-який час — такі організації працюють в режимі онлайн 24 години на добу.

Гроші в борг без застави та поручителів можна отримати готівкою в будь-який час — подавати заявку зручно і просто без відвідування фінансової організації через інтернет. Так само можна особисто відвідати офіс компанії, і запросити потрібну суму.

Як отримати кредит без застави та поручителів

Щоб скористатися такою послугою, необхідно виконати кілька простих кроків:

 1. Зайти на сайт обраної компанії.
 2. На головній сторінці сервісу заповнити анкету, вказавши в ній свої особисті дані (ПІБ, ІПН, номер телефону).
 3. Зареєструвати особистий кабінет клієнта.
 4. Вказати реквізити банківської картки.
 5. Вибрати необхідну суму, термін позики. Прорахувати найбільш вигідні параметри позики можна за допомогою онлайн-калькулятора, які розміщено на головній сторінці кожної МФО.
 6. Верифікувати банківську карту для запобігання шахрайства та ідентифікації її власника.
 7. Відправити заповнену заявку на розгляд адміністрації сервісу.
 8. Почекати схвалення позики. Якщо буде отримано позитивну відповідь, потрібно обов’язково ознайомитися з умовами надання послуги, договором. Після цього можна погоджуватися з запропонованими умовами, які позичальник зобов’язується виконати вчасно і в повному обсязі.
 9. Отримати потрібну суму без застави на карту, зазначену в анкеті під час реєстрації на сайті або в касі фінансової установи.

Вимоги до одержувачів позик

Основною вимогою для громадян, які хочуть оформити кредит без застави в Києві, є наявність українського громадянства і реєстрації в будь-якому населеному пункті країни. Якщо гроші будуть перераховуватися на банківську карту, територіальна прив’язка в багатьох сервісах до уваги не береться.

Зазвичай компанії-позичальники надають кошти готівкою клієнтам, вік яких становить 18-65 років. Але в деяких мікрофінансових компаніях вікові межі можуть відрізнятися — від 20 до 75-85 років. Тому при зверненні в будь-яку фінансову компанію потрібно уточнювати це умова.

Крім паспорта та індивідуального податкового номера іноді може знадобитися надати додаткові документи — закордонний паспорт або водійські права.

Де отримати кредит без застави

Фінансові компанії надають великий вибір програм по позиках. Наприклад, банки мають багато цікавих пропозицій для своїх клієнтів, з яких можна вибрати непогані варіанти без забезпечення, під невисокі відсотки. У ломбардах пропонують виключно короткострокові позики готівкою або на картку, але тільки із забезпеченням цінними речами.

Вибирати умови потрібно в залежності від цілей, переслідуваних позичальником, і від його можливостей. Якщо потрібні кошти готівкою без довідки про доходи в Києві, потрібно спочатку проаналізувати, які фінансові установи можуть на таких умовах схвалити заявку. Але погоджуватися на оформлення таких послуг можна тільки в разі, якщо є впевненість, що позичальник зможе виконати свої фінансові зобов’язання.

Якщо терміново потрібен кредит готівкою, можна звертатися в МФО, хоча не всі організації мають фізичні офіси — багато хто працює тільки онлайн.

Мікрофінансові сервіси дають гроші без вимоги надавати цінне майно в якості забезпечення гарантій повернення боргу. Але процентна ставка за користування грошима буде вищою — від 1 до 2% в день.

Вибирати підходящий варіант потрібно виходячи зі своїх потреб, а також орієнтуючись на найбільш вигідні програми по процентних ставках, порівняти які з різних фінансовим компаніям можна онлайн — це просто, зручно і швидко