Кредит без перевірок і дзвінків на вигідних умовах

Відгуки про кредити

[:ru]После более чем 4 дней просрочки и угро со стороны их работников сливают данные в общий доступ, а это нарушение закона Украины о защите персональных данных. Слили номер паспорта, в том числе стационарный телефон, ИНН и ФИО, ужасно грубые и неприветливые работники, даже не здороваются и не представляются когда звонят.[:]

[:ru]Общалась с оператором Динеро — когда мошенники хотели оформить кредит на моего отца, представившись Динеро. Я перезвонила, чтобы уточнить — звонил ли мне действительно от Динеро — на что операторша принебрежительным тоном, не дослушав меня до конца, начала тулить рекламу акций, которые проходят в Динеро. Ничего святого, кроме денег.[:]

При оформленні позики багато фінансових компаній вимагають від клієнтів надавати максимальну кількість контактної інформації: номери телефонів знайомих, начальника або бухгалтера з місця роботи. Але що робити, якщо немає бажання ділитися з кредитором цією інформацією? В цьому випадку можна знайти організацію, яка надасть кредит без дзвінків і перевірок без зайвих розпитувань.

Кредит без перевірок в Україні

Доступність і широка поширеність інтернету дозволила перенести надання багатьох послуг в онлайн режим. До таких видів діяльності сьогодні відноситься кредит онлайн з перерахуванням грошей на банківську карту. Сьогодні отримати позику можна не виходячи з дому. Фінансові компанії пропонують швидкі гроші під відсотки з моментальним перерахуванням на картку клієнта. На оформлення цієї послуги зазвичай йде близько 30-60 хвилин. Причому багато мікрофінансові сервіси готові схвалити кредит онлайн без перевірок. Для цього достатньо залишити на сайті обраної компанії свої особисті дані для ідентифікації, вказати суму і термін позики.

Для надання такої послуги в МФО потрібно мати:

 • паспорт громадянина України;
 • ідентифікаційний код;
 • електронну пошту, телефон;
 • банківську карту, на яку будуть перераховані кошти.

Отримати позику онлайн на карту в будь-якому Мікрофінансовому сервісі можуть клієнти, які проживають на території України. Гроші в борг видають громадянам, які можуть надати скан копії паспорта та ІПН, а також своє фото для ідентифікації. Хоча є небанківські сервіси, які просять вказати тільки дані цих документів.

Номер телефону потрібен для надання коду фінансовою компанією, яким підтверджується операція. Тільки після його введення гроші будуть перераховані на карту, зазначену при реєстрації в особистому кабінеті позичальника.

Кредит онлайн без дзвінків і перевірок може бути оформлений тільки на активну банківську карту заявника — перерахувати гроші на рахунок родичів, друзів і знайомих не можна.

На рахунку у одержувача повинна бути хоча б одна гривня, яка використовується для верифікації. Ці кошти блокуються під час перевірки номера, після чого повертаються назад.

Як оформити онлайн кредит без дзвінків і перевірок

Мікропозики — це гроші в борг у невеликому розмірі від 500 до 20 000 грн., (В деяких небанківських компаніях — до 30 000 грн.). Більшість сервісів, що надають позики на карту без дзвінків і перевірок, працюють цілодобово. Обробкою запитів від позичальників займається роботизована система, яка в автоматичному режимі розглядає заявки, виносить рішення по кожному клієнту індивідуально.

За отриманням онлайн кредиту без перевірок і дзвінків може звернутися кожен, хто потребує фінансів терміново. До числа клієнтів мікрофінансових онлайн сервісів відносяться:

 • студенти;
 • безробітні;
 • пенсіонери;
 • позичальники з поганою кредитною історією;
 • всі громадяни, які потребують фінансової допомоги і звертаються за її наданням.

Всі ці категорії громадян можуть без відмови отримати потрібну суму швидко і без вказівки контактних даних, які могли б використовуватися для дзвінків співробітниками цієї установи.

Щоб оформити послугу з перерахуванням грошей на карту, потрібно спочатку прорахувати на онлайн калькуляторі суму до повернення. Це допоможе визначитися з розміром позики і найбільш вигідним строком його погашення.

За допомогою пересувається курсором бігунка задається сума, термін, в результаті висвічується цифра з урахуванням процентної ставки, що діє за обраною програмою.

Визначившись з сумою потрібно виконати наступні дії:

 • зареєструватися на сайті займодателя зі створенням особистого кабінету;
 • скрупульозно і уважно заповнити заявку;
 • відправити скановані копії особистих документів (паспорта та ІПН) в хорошій якості (якщо вимагає система);
 • зареєструвати банківську карту;
 • відправити заявку на розгляд.

Статус запиту можна відстежувати через особистий кабінет. Крім того, система надішле СМС або повідомлення на електронну пошту з повідомленням про прийняте рішення — позитивному чи негативному.

Якщо МФО готова надати кредит на карту без відмови і перевірок, клієнтові потрібно буде підтвердити свою згоду на отримання схваленої суми шляхом введення висланого спеціального коду. Після виконання цієї дії кошти надійдуть на карту протягом декількох секунд.

Як отримати позику терміново без відмов і перевірок в Україні з поганою кредитною історією

Не всім позичальникам вдається своєчасно повернути взяті в банку або МФО гроші в строк. Якщо таке відбувається, відомості про боржника відразу ж надходять в УБКІ, де формується справа кожного клієнта, який хоча б один раз брав кредит.

Якщо клієнт не виконував свої обов’язки по відношенню до позикодавців своєчасно, це негативно впливало на його кредитний рейтинг. В такому випадку жоден банк не ризикне надати недисциплінованому позичальнику нову позику.

Хоча можливі виключення: якщо буде надано ліквідне заставне майно і поручителі, співробітники банку можуть піти на поступки, і, можливо, схвалять заявку.

У мікрофінансових онлайн сервісах ставлення до клієнтів більш довірче. В таких організаціях з розумінням ставляться до тих, хто відчуває фінансові труднощі. Тому наявність поганий КІ не впливає на рішення скорингової системи за умови, що позичальник має борги в іншій фінансовій установі. Кредит без перевірки кредитної історії в МФО — це реальність.

Але наявність негативного рейтингу у позичальника має інші негативні нюанси. Ризик неповернення боргу таким ненадійним клієнтом високий. Тому практично всі онлайн сервіси надають позику терміново без відмов і перевірок в Україні цілодобово таким громадянам під більш високі відсотки і на менш тривалий термін.

При бажанні можна скористатися послугами МФО, щоб покращити свою КІ. Для цього потрібно кілька разів взяти гроші в борг у будь-який мікрофінансової компанії на невеликий термін, і своєчасно їх повернути. Відомості про це надійдуть в УБКІ, що призведе до відновлення рейтингу позичальника.

Переваги кредиту онлайн без перевірок в МФО

Мікрофінансові організації відрізняються від банків тим, що:

 • не вимагають надавати довідку з місця роботи про наявність постійного доходу;
 • не перевіряють стан кредитної історії;
 • послуги небанківських онлайн сервісів доступні в будь-який час;
 • не потрібно вказувати номери телефонів родичів, знайомих, співробітників;
 • для отримання позики не доведеться відвідувати офіс компанії;
 • повертати борг можна будь-яким зручним способом;
 • навіть безробітні можуть оформити онлайн кредит на карту без фото паспорта.

Висока лояльність, довіру до клієнтів — це основна перевага, яке робить мікрофінансові онлайн сервіси популярними і затребуваними в Україні.

Але кожен клієнт, який вирішує скористатися послугами таких організацій, повинен розуміти, що відповідальність за виконання боргових зобов’язань ніхто не відміняв. Тому перш ніж звернутися в МФО за новою позикою, потрібно реально оцінювати свої можливості, щоб не зіткнутися з ще більшою проблемою. Відсоткова ставка в мікрофінансових сервісах досить висока. Хоча якщо кредит на карту без дзвінків оператора узятий на невелику суму і на мінімальний термін, переплата буде невеликою.

Своєчасне повернення позики з нарахованими відсотками дозволить уникнути нарахування пені, застосування штрафних санкцій та передачі боргу колекторській компанії.