Кредит без дзвінків

Відгуки про кредити

[:ru]После более чем 4 дней просрочки и угро со стороны их работников сливают данные в общий доступ, а это нарушение закона Украины о защите персональных данных. Слили номер паспорта, в том числе стационарный телефон, ИНН и ФИО, ужасно грубые и неприветливые работники, даже не здороваются и не представляются когда звонят.[:]

[:ru]Общалась с оператором Динеро — когда мошенники хотели оформить кредит на моего отца, представившись Динеро. Я перезвонила, чтобы уточнить — звонил ли мне действительно от Динеро — на что операторша принебрежительным тоном, не дослушав меня до конца, начала тулить рекламу акций, которые проходят в Динеро. Ничего святого, кроме денег.[:]

Для отримання позики часто доводиться витрачати багато часу на відвідування офісу компанії, що надає гроші в борг. Щоб не витрачати час на відвідування офісів кредиторів, можна скористатися такою послугою по телефону. Часто менеджер МФО дзвонить не вчасно, коли немає можливості говорити, немає часу обдумати пропоновані умови. Таке спілкування по телефону часто затягує час оформлення послуги. Тому багато позичальників шукають більш прості способи отримання грошей в борг. Якщо немає бажання домовлятися з фахівцями мікрофінансових сервісів, можна отримати кредит без дзвінків без їх участі. Для цього потрібно витратити всього близько півгодини, щоб гроші опинилися на вашому рахунку.

Як отримати позику без дзвінків?

Оформленням мікропозик без виходу з дому і без спілкування з представниками фінансової компанії займається більшість МФО. Зазвичай на сайтах таких організацій вказуються умови роботи, варіанти подачі заявки та отримання грошей після її схвалення.

Більшість таких компаній працюють чесно, надають кредит на карту без дзвінків на прозорих, зрозумілих умовах, можуть видавати кошти на термінові потреби, обслуговують клієнтів цілодобово. У таких сервісах заявки обробляються автоматично, що дозволяє не залучати до роботи персонал. Це відмінна можливість для тих, хто не хоче спілкуватися з співробітниками мікрофінансового сервісу.

Ще одна особливості роботи таких організацій при видачі кредиту онлайн — вони не вимагають надавати поручителів, вказувати номери телефонів директора, бухгалтера, начальника, родичів і знайомих.

Тому в разі виникнення проблем з виплатою боргу, обійдеться без дзвінків начальнику або власнику підприємства, що не спричинить за собою неприємних наслідків для працівника.

Послуги мікрофінансових сервісів доступні різним категоріям населення:

 • повнолітнім громадянам у віці від 18 до 75 років (в кожної МФО свої правила, що стосуються вікових обмежень, тому потрібно спочатку уточнювати цю інформацію);
 • студенти;
 • громадянам з обмеженими фізичними можливостями;
 • клієнтам без офіційного працевлаштування;
 • пенсіонерам;
 • позичальникам з поганою кредитною історією;
 • жінкам в декретній відпустці.

Щоб взяти на території України кредит онлайн без дзвінків на карту або готівкою, потрібно виконати наступні дії:

 1. Вибрати за допомогою онлайн калькулятора програму, яка підходить клієнту, суму позики (в середньому від 300 грн. До 15 000-20 000 грн.), Термін користування позиченими грошима (від 5 до 30 днів). Відразу висвітиться розмір позики, яку клієнт повинен буде своєчасно погасити.
 2. Зареєструвати особистий кабінет на сервісі. При повторному зверненні досить ввести логін, пароль, увійти до свого кабінету.
 3. Заповнити запропоновану сервісом форму заявки — уважно, без помилок і неправильних даних.
 4. У деяких мікрофінансових компаніях може знадобитися зробити і прикріпити файл зі скан-копію документів — паспорта, ІПН. Якщо якість відсканованих матеріалів буде низьким, автоматична скорингова система не зможе розпізнати інформацію. Але багато МФО надають онлайн кредит на карту без фото паспорта.
 5. Зробити своє фото, вставити в форму.
 6. Зареєструвати банківську карту.
 7. Надіслати запит, статус якого можна відстежувати через особистий кабінет.
 8. Рішення про можливість надати онлайн кредит без дзвінків буде прийнято протягом 20-30 хвилин. Рідше на очікування йде до 2 годин. Якщо буде отримано позитивну відповідь, гроші надійдуть онлайн на карту без зволікання.

Вимоги для отримання кредиту онлайн на карту без дзвінків

Подати заявку на позику, отримати по ній схвалення, можуть тільки громадяни України, прописані в будь-якому регіоні країни, які проживають на її території. Крім того, кредит без даних про роботу, заробіток доступний, якщо у одержувача позики є:

 • паспорт та ІПН (скановані копії);
 • доступ до інтернету в разі оформлення послуги онлайн;
 • телефон, на який має прийти повідомлення з кодом підтвердження від мікрофінансового сервісу для підтвердження угоди;
 • банківська карта одержувача послуги (на родича оформити кредит на карту без дзвінків і перевірок не можна);
 • хоча б 1 гривня на картковому рахунку, яка потрібна для верифікації пластика — гроші будуть заблоковані перед виконанням перевірки номера карти, після чого повернуться на рахунок в тому ж розмірі.

Як отримати гроші на карту з поганою кредитною історією

Оной з причин звернення позичальників в мікрофінансові сервіси є погана репутація позичальника, який раніше не зміг своєчасно виконати свої зобов’язання по поверненню взятого позики. Кредит онлайн без дзвінків з поганою кредитною історією в МФО отримати можна. Але в цьому випадку сума і термін користування коштами буде мінімальним.

Одержувач може поступово поліпшити свій рейтинг, якщо кілька разів візьме кредит на карту без відмови, і у визначений термін або трохи раніше буде його повертати.

В цьому випадку доступна сума з кожною новою заявкою буде збільшуватися, а процентна ставка — знижуватися. Такий спосіб очищення КІ є найбільш оптимальним, платоспроможність і порядність позичальника, його репутація відновиться.

Як погасити позику, взятий онлайн на карту

При отриманні грошей важливо відразу ж поцікавитися, які способи повернення заборгованості застосовуються у фінансовій установі, яка видала гроші на карту без дзвінків. Більшість МФО приймають кошти, використовуючи кілька варіантів:

 • з використанням банківської картки;
 • у відділенні (філії) компанії, що видала гроші — через касу банку;
 • за допомогою інтернет-банкінгу, сервісу Приват24;
 • через особистий кабінет мікрофінансової компанії;
 • через платіжні термінали.

Термін надходження коштів, внесених на рахунок МФО з використанням перерахованих способів різний, що обов’язково потрібно враховувати, щоб не допустити прострочення платежу.

Наприклад, банківський переказ здійснюється протягом 3 днів. При погашенні через особистий кабінет гроші надходять на рахунок одержувача практично миттєво.

Реквізити, які потрібно використовувати для повернення коштів, вказуються в особистому кабінеті клієнта МФО.

Переваги оформлення кредиту онлайн без відмови і дзвінків

Отримання грошей в мікрофінансових організаціях має багато переваг, якими користуються як нові, так і постійні клієнти таких організацій

Немає перевірки кредитної історії

У більшості МФО дозволяють клієнтам проходити перевірку шляхом скорингу з отриманням дозволу на онлайн кредит на карту без відмови в Україні цілодобово без вивчення рейтингу одержувача позики. У банках до цієї характеристики клієнта підходять більш жорстко. Якщо КІ погана, в наданні грошей буде відмовлено.

Зручність

Кредит онлайн на карту — процес, який можна від початку і до кінця виконати без відвідування офісу МФО. Подати заявку, підписати договір, отримати кошти, повертати їх можна в віддаленому режимі за допомогою інтернету, комп’ютера, планшета або телефону. Зробити це просто без виходу з дому або роботи в будь-якому населеному пункті України.

Деякі банки приймають заявки через свої сайти, але в будь-якому випадку потрібно відвідувати їх відділення.

Оперативність, простота оформлення

Щоб визначитися з компанією для отримання позики онлайн на карту, потрібно обов’язково порівняти процентні ставки, вибрати найбільш вигідні пропозиції. Зробити це найпростіше через інтернет. На це піде всього кілька хвилин. Подати заявку просто — потрібно всього лише клікнути по активній кнопці «Оформити позику», заповнити запропоновану форму, вислати її на розгляд.

Доступність

МФО не пред’являють жорстких вимог до позичальників, пропонують свої послуги людям з невисокими доходами, офіційно безробітним, клієнтам з поганою КІ.

Недоліки позик онлайн на карту

Крім переваг мікрофінансові компанії мають недолік — високі відсотки.

Вартість послуг багатьох МФО досить висока, що відчувається при отриманні більших сум. Нацкомфінуслуг не регулює процентні ставки, що встановлюються мікрофінансовими сервісами.

На відміну від ломбардів, банків, ці організації більш лояльні до позичальників, тому піддаються більш високому ризику, довіряючи свої кошти громадянам без застави, поручителів, підтвердження платоспроможності. Одержувачам грошей доводиться платити більш високу ціну за такі зручності.

Не варто брати гроші в борг у вигляді кредитів, якщо немає впевненості в можливості їх своєчасного повернення з урахуванням нарахованих відсотків. Інакше вибратися з фінансових проблем буде надзвичайно складно. Оцініть свої сили, уважно вивчіть умови надання послуг, перш ніж погоджуватися на запропоновані банком або мікрофінансової організацією умови.