Кредит без довідок і поручителів

Відгуки про кредити

[:ru]После более чем 4 дней просрочки и угро со стороны их работников сливают данные в общий доступ, а это нарушение закона Украины о защите персональных данных. Слили номер паспорта, в том числе стационарный телефон, ИНН и ФИО, ужасно грубые и неприветливые работники, даже не здороваются и не представляются когда звонят.[:]

[:ru]Общалась с оператором Динеро — когда мошенники хотели оформить кредит на моего отца, представившись Динеро. Я перезвонила, чтобы уточнить — звонил ли мне действительно от Динеро — на что операторша принебрежительным тоном, не дослушав меня до конца, начала тулить рекламу акций, которые проходят в Динеро. Ничего святого, кроме денег.[:]

Для вирішення певних фінансових проблем часто доводиться шукати додаткові кошти. З цією метою більшість громадян відправляється найближчий банк, але отримує відмову через погану кредитну історію або з інших причин. Такі фінансові установи іноді упереджено ставляться до клієнтів, вимагають багато довідок, документів, що підтверджують фінансову спроможність. Однією з умов надання позики є наявність поручителів, які стануть гарантією повернення грошей, виданих банком. Якщо такі умови клієнта не задовольняють, йому ніколи збирати довідки, кредит онлайн без поручителів можна взяти в іншому місці.

Де видають кредити без довідок і поручителів?

Найчастіше необхідність в додаткових фінансах виникає несподівано, що змушує приймати рішення про вибір варіанта запозичення грошей швидко. Але в будь-якому випадку потрібно вибрати компанію, яка зможе терміново дати в борг потрібну суму або знайти інший спосіб вирішення фінансової проблеми. Реалізувати це завдання можна декількома способами.

Банки

Послугами цих фінансових установ користуються практично всі громадяни країни. Складнощі, які виникають при зверненні в банк, пов’язані з багатогодинними чергами, стосом документів, які потрібно надавати при зверненні за позикою, тривалим очікуванням відповіді. Кредит на карту без поручителів в цій фінустанові буде отримати не просто. Найчастіше гроші видаються готівкою, за якими потрібно буде вистояти чергу до каси. Не всі готові проходити такі випробування, особливо, якщо кошти потрібні терміново.

Ломбарди

Чи не кожен позичальник зважитися відправитися в ломбард, щоб отримати потрібну суму в заставу побутової техніки, коштовностей, гаджетів. Популярність цих організацій поступово знижується. Позитивних сторін звернення в ломбард мало, крім можливості отримати гроші відразу і без будь-яких додаткових вимог.

Основні недоліки такого способу взяти кредит без відмови:

 • Оцінка заставного майна не на користь клієнта. Зазвичай вартість цінних речей багаторазово знижується. Це зменшує шанси на отримання потрібної суми.
 • Речі, залишені в ломбарді, рідко повертаються до своїх колишніх власників, які не приходять за ними в обумовлений термін.

Родичі

Це не найкращий варіант вирішення своїх фінансових проблем. Родичі та друзі не завжди погоджуються давати гроші в борг. Зазвичай, як показує практика, близькі люди в більшості випадків відмовляють у фінансовій допомозі. Хоча і бувають винятки.

Кредит без довідок і поручителів в МФО

Знайти людину, яка поручиться за позичальника — справа не легка. Мало хто дає свою згоду через високу відповідальності, навіть якщо мова йде про близьких родичів. Якщо позичальник не зможе вчасно повернути борг, віддати гроші банку повинен буде людина, зазначений при оформленні позики як поручитель.

З цієї причини громадяни, потребують грошей, намагаються не привертати нікого зі сторонніх до вирішення своїх фінансових питань. Позичальники все частіше звертаються у фінансові компанії, які не пред’являють такого умови до клієнтів, що бажають оформити онлайн кредит без поручителів.

Мікрофінансові сервіси — це організації, які створюють максимально комфортні умови для одержувачів онлайн позик на карту, не пред’являють до них високі вимоги, готові підтримати всіх, хто потребує фінансової допомоги. Взяти невеликий позику на карту в Україні можна до будь-який момент. Такі сервіси працюють в більшості випадків цілодобово без свят і вихідних, що дозволяє користуватися слугами цих компаній без зволікання.

Українські МФО намагаються не відставати від аналогічних європейських сервісів, надаючи онлайн послуги в цій сфері діяльності якісно і оперативно.

До основних переваг цих фінансових компаній можна віднести:

 • не потрібно довідка про доходи;
 • не потрібно надавати заставу;
 • кредит онлайн на карту без поручителів надається цілодобово;
 • кредитна історія може бути не ідеальною — навіть якщо за раніше виданими позиками були прострочення, клієнту не відмовлять.

Загальні положення та умови в МФО

У мікрофінансових компаніях видадуть кредит онлайн без довідок на карту на невелику суму на період до 30 днів з можливістю пролонгації (якщо раптом не вийде вчасно повернути борг). Для оформлення онлайн послуги не потрібно йти в офіс фінансової компанії. Підписати договір і отримати гроші на карту просто.

Для оформлення послуги потрібно:

 • доступ в Інтернет;
 • діюча банківська карта;
 • мобільний телефон;
 • паспортні дані та індивідуальний податковий номер.

Для отримання грошей потрібно:

 • заповнити онлайн заявку на сайті обраної мікрофінансової організації;
 • внести в анкету особисті дані, реквізити карти, адресу електронної пошти і номер телефону;
 • відправити заявку із зазначенням потрібної суми і терміну надання послуги;
 • дочекатися відповіді, який надійде в СМС або на електронну пошту;
 • взяти кредит без довідок і поручителів — в разі схвалення заявки гроші надійдуть на банківську карту миттєво.

Відсотки і суми по кредиту онлайн без довідок і поручителів

При первинному зверненні нові клієнти можуть розраховувати на мінімальну процентну ставку — від 0,01%. Багато МФО практикують використання промокодом, що дозволяє клієнтам отримати додаткову знижку.

Сума першого онлайн позики може варіюватися в межах від 500 до 5 000 грн. повторному зверненні — до 30 000-50 000 грн. в залежності від обраного сервісу.

Кредит онлайн на карту без поручителей в МФО выдается на срок до 30 дней. Клиент вправе самостоятельно выбрать количество дней в пределах этого ограничения, и указать эти данные в заявке на получение займа.

Пролонгація

При оформленні онлайн позики з перерахуванням коштів на карту потрібно обов’язково поцікавитися, чи пропонується послуга пролонгації — продовження терміну користування засобами, виданими в Мікрофінансовому сервісі.

Якщо такої послуги немає, потрібно обов’язково повернути всю суму з відсотками в обумовлений договором термін. Інакше нараховується пеня, яка буде щодня стрімко збільшувати розмір боргу.

Щоб цього не сталося, потрібно шукати МФО, в яких є така послуга. Якщо своєчасно повернути кошти не вийде, можна продовжити період користування ними шляхом активації послуги пролонгації. Це дозволить повернути кредит онлайн на картку без довідок і поручителів з деякою відстрочкою. Але активація цієї опції можлива тільки після погашення всіх відсотків, нарахованих на цю дату.

Чому вигідно брати кредит онлайн без довідок

Основні вигоди для клієнтів, які звертаються за онлайн позиками:

 • доступність послуг для широкої вікової категорії одержувачів — від 18 до 65-70 років;
 • висока швидкість обслуговування клієнтів — взяти кредит на довірі без довідок можна за 20-30 хвилин цілодобово, перебуваючи в будь-якій точці країни;
 • надійний захист персональних даних отримувача позики, відомості про клієнта можуть передаватися третім особам тільки в разі порушення ним договірних умов;
 • доступність дострокового погашення без нарахування штрафів і пені — чудова нагода не переплачувати за відсотками;
 • можливість отримання грошей без довідок і поручителів безробітним, студентам, пенсіонерам.

Більшість МФО не звертають уваги на стан кредитної історії одержувача позики. Для багатьох позичальників це важливий момент, так як наявність прострочених фінансових зобов’язань в Україні не рідкість. Ця та інші вигоди зробили звернення до таких онлайн сервіси найцікавішим і єдиним прийнятним способом отримання позик.