Кредит без довідки про доходи

Відгуки про кредити

[:ru]После более чем 4 дней просрочки и угро со стороны их работников сливают данные в общий доступ, а это нарушение закона Украины о защите персональных данных. Слили номер паспорта, в том числе стационарный телефон, ИНН и ФИО, ужасно грубые и неприветливые работники, даже не здороваются и не представляются когда звонят.[:]

[:ru]Общалась с оператором Динеро — когда мошенники хотели оформить кредит на моего отца, представившись Динеро. Я перезвонила, чтобы уточнить — звонил ли мне действительно от Динеро — на что операторша принебрежительным тоном, не дослушав меня до конца, начала тулить рекламу акций, которые проходят в Динеро. Ничего святого, кроме денег.[:]

Для багатьох позичальників важливо отримати онлайн позику не тільки на максимально вигідних умовах, але і з мінімальною кількістю документів, які потрібно надати фінансовій установі. Кредит без довідки про доходи часто стає вирішальним фактором при подачі заявки. Такий позику розрахований на громадян, які бажають отримати гроші онлайн швидко і без зайвих формальностей. Деякі клієнти фінустанов не хочуть розголошувати своє матеріальне положення, інші працюють без офіційного працевлаштування, отримують мінімальну заробітну плату. Студенти, жінки в декреті і пенсіонери отримують занадто низькі доходи, які навіть при наявності довідки про їх розмір не дозволять взяти кредит в банку. Тому позичальники, які відносяться до цієї категорії одержувачів позик, шукають фінансові організації, що не запитують цей документ, і видадуть потрібну суму без відмови.

Кредит без довідки про доходи в Києві

У столиці отримати онлайн займ без надання довідки про доходи можна в мікрофінансових компаніях — МФО.

Ці організації видають гроші:

 • студентам;
 • пенсіонерам;
 • фрілансерам;
 • громадянам без офіційного працевлаштування;
 • всім, хто не може підтвердити документально свою фінансову спроможність.

Клієнти МФО можуть без проблем подати заявку на сайті мікрофінансового сервісу, і отримати її схвалення. Для цього не потрібно простоювати в чергах, збирати довідки, підтверджувати наявність заробітку. Жителям Києва та будь-якого іншого населеного пункту України не обов’язково виходити з дому, щоб оформити кредит без довідок. У країні працює більше 900 мікрофінансових сервісів, значна частина яких надає послуги онлайн. При наявності доступу до інтернету можна замовити потрібну суму і отримати її протягом години.

Де краще взяти кредит без довідок?

Кожна мікрофінансових компанія пропонує свої умови надання позик. Вибрати найбільш підходящого кредитора потрібно виходячи з власних уподобань. При цьому потрібно звернути увагу на певні моменти, які важливі для кожного позичальника.

Як вибрати кредитора

Онлайн кредити — популярна послуга, яка стала причиною стрімкого зростання кількості МФО. Відповідно, це привело до певних складнощів при виборі компанії, яка надасть кредит без довідки про доходи в Україні. Короткострокова допомогу до зарплати надається швидко, зручно практично всіма онлайн сервісами. На оформлення послуги при первинному зверненні йде всього близько 30-60 хвилин. Повторні заявки розглядаються і проходять процес схвалення ще швидше.

Під час вибору фінансової компанії потрібно звернути увагу на наступні моменти:

 • максимальна сума позики при першому зверненні (зазвичай до 5 000 грн.), При повторній подачі заявки (найчастіше доступний кредит 30 000 грн. Без довідки про доходи);
 • розмір відсотків, що нараховуються (для нових позичальників — від 0,01%, для постійних — 1-2% в день);
 • наявність акцій у вигляді нульової ставки по онлайн займу і інші знижки;
 • максимальний термін, на який можна взяти гроші в борг;
 • відгуки клієнтів, які користувалися послугами обраних МФО;
 • варіанти повернення позики після закінчення дії договору кредитування;
 • наявність ліцензії за ведення такого роду фінансової діяльності.

Як взяти кредит без довідки про доходи

Після вибору фінансової установи, що пропонує найбільш підходящі умови, можна переходити до оформлення позики.

Для цього потрібно:

 • зайти на сайт МФО;
 • вибрати за допомогою кредитного калькулятора термін і суму позики;
 • зареєструвати особистий кабінет;
 • ввести дані, які вимагає система, в форму заявки;
 • почекати схвалення заявки.

Якщо заявка на кредит онлайн без довідки про доходи оформлялася уважно, без помилок, з заповненням всіх обов’язкових полів, протягом 2-10 хвилин на вказану в анкеті email або в СМС на мобільний телефон, вказаний при реєстрації на сайті, надійде повідомлення. Якщо автоматична система прийме позитивне рішення, потрібно зайти в особистий кабінет, уважно вивчити умови надання кредиту онлайн на карту без довідки про доходи. Якщо все влаштовує, можна підтверджувати свою згоду на отримання грошей. Після цього зазначена в заявці сума буде моментально перерахована на банківську карту, яка була прив’язана до особистого кабінету позичальника під час його реєстрації.

Як отримати кредит онлайн без проблем

Щоб підвищити свої шанси на позитивну відповідь, потрібно вказувати правдиві відомості при заповненні заявки. Також бажано надавати кредитору максимальну кількість інформації, це підвищить довіру до клієнта.

Багатьом позичальникам, вперше звертаються за кредитом 100 000 грн без довідки про доходи, жоден Займодатель не ризикне видати таку суму, тим більше, що небанківських фінансових організацій, що надають позики на такі великі суми, вкрай мало.

Тому новачкам варто звертатися з проханням про надання невеликої суми на нетривалий період часу.

Якщо є сумніви, що в обраному онлайн сервісі позику не схвалять, потрібно подавати одночасно декілька заявок в різні організації, що збільшить шанси на кредит 5000 Грн. без довідки про доходи. Спочатку бажано вибирати МФО, в якій є шанс взяти гроші за акції, щоб отримати максимальну вигоду. Якщо така позичка була схвалена, можна звертатися в наступний сервіс. Форми заявок, алгоритм перевірки клієнта та прийняття рішення у кожної фінансової організації різні.

Є МФО, які відразу відмовляють клієнта, який має погану кредитну історію. Їх конкуренти, навпаки, лояльно поставляться до такого кандидата, і нададуть

запитувану суму без проблем. Гроші будуть перераховані на карту без зайвих питань, але на спеціальних умовах, таких як більш висока процентна ставка, мінімальний термін надання послуги.

Повернення боргу

Повертати гроші з нарахованими відсотками потрібно без прострочень, інакше буде нарахована пеня, що збільшить суму до повернення. Тому потрібно вибрати найбільш зручний і швидкий спосіб перерахування коштів на рахунок фінансової організації.

Зазвичай МФО передбачають найрізноманітніші варіанти повернення грошей, щоб клієнти не відчували незручностей, і вибирали для себе найбільш підходящі способи:

 • Через особистий кабінет. Зайти на сайті фінансової компанії в ЛК, вибрати опцію погашення позики, вказати суму, яка вноситься в рахунок сплати боргу, відправити її шляхом перерахування коштів з банківської карти.
 • Через будь платіжний термінал. Для цього буде потрібно знати реквізити одержувача, вказати номер договору, суму до сплати, та внести готівку в зазначеному розмірі.
 • У касі відділення фінансової компанії готівкою. Доведеться відвідати філію МФО, якщо він є у вашому населеному пункті, і через операціоніста перевести гроші на рахунок одержувача.
 • Іншими доступними способами, які кожна мікрофінансових компанія вказує на своєму сайті в розділі «Погашення кредиту».

Не варто забувати, що в разі прострочення по поверненню боргу нараховується пеня, розмір якої кожна мікрофінансових компанія встановлює самостійно, як і розмір процентної ставки. Тому важливо не порушувати графік погашення позики, щоб не збільшити суму до повернення до розмірів, які буде неможливо відновити.