Бистрозайм на карту

Відгуки про кредити

[:ru]После более чем 4 дней просрочки и угро со стороны их работников сливают данные в общий доступ, а это нарушение закона Украины о защите персональных данных. Слили номер паспорта, в том числе стационарный телефон, ИНН и ФИО, ужасно грубые и неприветливые работники, даже не здороваются и не представляются когда звонят.[:]

[:ru]Общалась с оператором Динеро — когда мошенники хотели оформить кредит на моего отца, представившись Динеро. Я перезвонила, чтобы уточнить — звонил ли мне действительно от Динеро — на что операторша принебрежительным тоном, не дослушав меня до конца, начала тулить рекламу акций, которые проходят в Динеро. Ничего святого, кроме денег.[:]

Для багатьох українських громадян кредит іноді стає єдиним способом вирішення несподіваних фінансових проблем. Причому терміновість отримання грошей в борг є одним з найважливіших факторів, що впливають на вибір кредитора. Бистрозайм — один з варіантів отримати потрібну суму без зволікання. Послуги по швидкому кредитування населення надають мікрофінансові компанії.

Бистрозайм на карту — швидке вирішення нагальних фінансових проблем

У мікрофінансової організації пропонують мікрокредити — невеликі грошові суми в розмірі від 500 до 15 000-20 000 грн. на термін до 30 днів з можливістю продовження на такий же період часу за умови оплати нарахованих відсотків.

Мікрофінансові сервіси повинні працювати на законній підставі з отриманням ліцензії Національного Банку України. Але ці організації не належать до банківських установ, і не повинні виконувати постанови, обов’язкові до виконання банками. Небанківські фінансові компанії керуються своїми правилами і законами.

Оформити бистрозайм в Україні зазвичай намагаються люди, які мають потребу в грошах терміново, і можуть швидко повернути борг з нарахованими відсотками. Найбільш часто в МФО звертаються громадяни, яким потрібно оплатити ремонт побутової техніки, автомобіля, квартири. Така фінансова допомога часто виручає, якщо зарплату затримують, а черговий платіж за іпотечним кредитом, взятому в банку, необхідно внести терміново.

Багато українців звертаються в мікрофінансові сервіси, щоб оплатити комунальні послуги або придбати будь-які речі: одяг, взуття, телефон, комп’ютер, відсвяткувати день народження або оплатити палаючу туристичну путівку.

На відміну від банківських установ, в МФО НЕ будуть питати, на які цілі клієнт має намір витратити перераховані на карту гроші.

Швидко займ — відмінність від банківського кредиту

МФО залучають клієнтів множинними перевагами, які вигідно відрізняють ці сервіси від банків.

Серед основних відмінностей бистрозайма від кредиту в банку варто виділити:

 • Оперативність надання послуг. Новий клієнт при первинному зверненні може оформити онлайн позику протягом 60 хвилин. У банку за цей час неможливо отримати навіть споживчу позику в мінімальному розмірі.
 • Доступність. Багато українських МФО надають послуги онлайн цілодобово без перерв на обід. Взяти гроші в борг можна днем, вночі, у вихідні та святкові дні. Звернутися в банк, щоб отримати позику, можна тільки в робочий час з понеділка по п’ятницю.
 • Прості умови. При зверненні в мікрофінансову організацію потрібно пред’являти мінімум документів. Не потрібно подавати довідку про доходи, надавати заставне майно або залучати поручителів. Якщо при перевірці виявиться, що кредитна історія у позичальника погана, бистрозайм йому, швидше за все, не видадуть. Хоча ймовірність відхилення заявки є в разі наявності у заявника з простроченим терміном не закритих кредитів.
 • Оформлення. Подати заявку на отримання бистрозайма можна через інтернет онлайн на сайті мікрофінансового сервісу або в одному з його офісів.
 • Варіант отримання грошей. Найбільш простий і доступний спосіб — переклад на карту, оформлену в будь-якому українському банку. Можна також взяти гроші готівкою в касі відділення МФО.

На відміну від банків, мікрокредітной організації видають кредит онлайн значно простіше, швидше, а шанси на схвалення заявки в МФО значно вище.

Бистрозайм онлайн — безпека оформлення

Терміновий кредит онлайн, оформити який можна за кілька хвилин без виходу з дому — це реальність. Гроші надійдуть на банківську карту практично миттєво після схвалення заявки. Зняти всю суму або її частину можна в найближчому банкоматі.

Щоб забезпечити безпеку операцій з надання бистрозайма онлайн, необхідно правильно вибрати компанію, яка надасть таку послугу. Зловмисники іноді створюють копії онлайн-ресурсів приватних фінансових компаній. В результаті шахраї отримують доступ до чужих документах, беруть по ним позики в реальних фінансових установах.

Щоб цього не сталося, потрібно:

 • Перевірити реєстрацію кредитного сервісу в реєстрі фінустанов Нацкомісії України. Зробити це можна через інтернет на сайті цієї держустанови.
 • Ознайомитися зі звітами аудиторських організацій, рейтингових компаній, які б підтверджували законність функціонування онлайн-сервісу. Вся ця інформація є в Мережі. На ці дії доведеться витратити трохи часу, але це допоможе гарантувати безпеку операцій.
 • Ознайомитися з відгуками людей, які користувалися послугами компанії. Зустрічаються недобросовісні організації, що використовують певні хитрощі: нараховують пеню, штрафи, комісійні за послуги, які не були надані.

Бистрозайм онлайн — особливості оформлення

Взяти бистрозайм — гроші до зарплати онлайн при повторному зверненні можна за 15-20 хвилин. Новим позичальникам потрібно надати тільки паспорт та ІПН. Деякі кредитні сервіси вимагають фото з паспортом в руках. Для переказу коштів потрібно також вказати дані банківської картки.

Щоб подати заявку і отримати на карту бистрозайм онлайн, необхідно виконати ряд простих дій:

 • зайти на сайт кредитора;
 • на онлайн-калькуляторі прорахувати суму і термін користування коштами;
 • заповнити анкету, вказавши в ній достовірні дані — без помилок і неточностей;
 • відправити заявку на розгляд;
 • почекати прийняття рішення;
 • при отриманні позитивної відповіді підтвердити своє бажання отримати гроші, відправивши спеціальний код, який був надісланий сервісом в СМС або по електронній пошті;
 • перевірити надходження коштів на карту.

Як повернути борг

Повернути бістрозайм мікрофінансові компанії пропонують будь-якими зручними для клієнтів способами:

 • перерахуванням з банківського рахунку;
 • через термінали самообслуговування, розміщені в торгових центрах, інших громадських місцях;
 • з використанням платіжних систем;
 • через особистий кабінет клієнта, оформлений в МФО та ін.

Інформація про доступні варіанти погашення бистрозайма завжди доступна на сайті кредитора.

Важливо знати, що перерахування грошей на рахунок МФО може зайняти до 3 діб в залежності від обраного способу погашення позики. Тому потрібно заздалегідь подбати про його своєчасному поверненні.

До моменту закриття кредиту необхідно зберігати всі чеки, документи, що підтверджують платежі.

Відповідальність клієнта перед кредитором

Оформляючи бістро займ, кожен позичальник повинен оцінити свої можливості, і розуміти чи буде можливість повернути в зазначений термін всю суму разом з відсотками.

Варто врахувати: якщо розмір місячного платежу складе менше 40% одержуваних доходів, повернути гроші буде не складно. Але якщо сума до повернення більше, виконання зобов’язань перед кредитором може виявитися клієнтові не під силу — високий ризик прострочити платіж, що обов’язково призведе до нарахування пені, штрафу. В результаті сума до повернення почне збільшуватися, так як ці нарахування будуть щоденними.

Якщо кредит не буде погашатися, боржника чекають судові розгляди, а його борг буде переданий колекторській фірмі. Щоб цього не сталося, потрібно уважно вивчати договір кредитування до його підписання, і стежити за термінами повернення боргу.